Ніяких ПОСЕРЕДНИКІВ!
Тільки НАШІ машини!
Ніяких ПЕРЕПЛАТ!
Вантажоперевезення
по Києву і області
Розрахувати вартість доставки

  Наші машини і послуги
  Наші машини та послуги
  cargo-transportation
  Автомобіль
  - 7 м3
  до 1 т
  Характеристики:
  Ширина: 150 см
  Довжина: 290 см
  Висота: 140 см
  Мінімальне замовлення 2 години + подача
  500 грн.
  Наступна година
  170 грн.
  Виїзд за місто - 7,5 грн за км (кругорейс)
  cargo-transportation
  Автомобіль
  - 12 м3
  до 1.5 т
  Характеристики:
  Ширина: 180 см
  Довжина: 420 см
  Висота: 190 см
  Мінімальне замовлення 2 години + подача
  550 грн.
  Наступна година
  180 грн.
  Виїзд за місто - 7,5 грн за км (кругорейс)
  cargo-transportation
  Автомобіль
  - 16 м3
  до 2 т
  Характеристики:
  Ширина: 200 см
  Довжина: 400 см
  Висота: 220 см
  Мінімальне замовлення 2 години + подача
  660 грн.
  Наступна година
  220 грн.
  Виїзд за місто - 8 грн за км (кругорейс)
  cargo-transportation
  Автомобіль +
  гидроборт - 25 м3
  до 3 т
  Характеристики:
  Ширина: 220 см
  Довжина: 570 см
  Висота: 220 см
  Мінімальне замовлення 2 години + подача
  1 200 грн.
  Наступна година
  400 грн.
  Виїзд за місто - 12 грн за км (кругорейс)
  cargo-transportation
  Автомобіль
  - 30 м3
  до 5 т
  Характеристики:
  Ширина: 280 см
  Довжина: 600 см
  Висота: 240 см
  Мінімальне замовлення 3 години + подача
  1 350 грн.
  Наступна година
  450 грн.
  Виїзд за місто - 14 грн за км (кругорейс)
  cargo-transportation
  Послуги муверів
  Робота муверов 125 грн/год
  Надаємо пакувальний матеріал, рокла
  Поверхові роботи: 10 грн / поверх (при відсутності ліфта). Предмети, вага яких перевищує 90 кг оплачуються додатковим тарифом - 3 грн/ кг.
  Мінімальне замовлення 2 години
  250 грн.
  Наступна година
  125 грн.
  Про компанію
  Про компанію
  Прорахунок вартості
  Прорахунок вартості

  Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

  Квартирні переїзди
  Комплексна робота професійної команди вантажників. Якщо у Вас немає часу або бажання на пакування речей, пропонуємо усі хлопоти взяти на себе. А Ви, тим часом, можете відпочиваючи чекати на свої речі. Якісно, швидко та безпечно.
  Офісні переїзди
  Не відриваючись від робочого процесу, краще спланувати переїзд Вашого офісу на вихідний день. Професійний мувер заздалегідь, до подачі авто, приїде з пакувальним матеріалом. Допоможе скласти опис та промаркерувати коробки з цінними паперами. Підготує всі меблі для транспортування. Водій відвезе усе необхідне до нового місця.
  Вивіз сміття
  Пропонуємо замовити вивіз сміття з вантажниками з квартир у Києві та області. Кожен хоча б раз у своєму житті стикався з ремонтом квартири, який, як відомо, пов'язаний з проблемою вивозу відходів будівництва. Відповідно до законодавства, такі відходи, як бій цегли або бетону, скло, штукатурку і навіть старі шпалери, категорично заборонено викидати разом із побутовим сміттям. Тому звертаючись до нас, ви можете розраховувати на кваліфікаційну допомогу.
  Перевезення меблів (розбирання/збірка)
  При перевезенні масивних, багатосекційних та великогабаритних меблевих конструкцій в нерозібраному вигляді існує високий ризик їх пошкоджень. Вони можуть не вміститись до ліфту або у вантажний транспорт, виявитися непідйомними навіть для кількох людей. До того ж ряд предметів інтер'єру може бути оснащений складним кріпленням, які потребують при роботі професійних знань і навичок. Меблі часто приходять у непридатність ще при проходженні дверних отвірів під час спроби винести її з приміщення, через що сума витрат на переїзд істотно збільшується. Найбільш практичним і вигідним рішенням у подібній ситуації є розбирання і подальша збірка меблів вже за місцем установки. Бажання заощадити на оплаті професіоналів найчастіше обертається значно більшими суттєвими витратами. Кваліфікований збір та розбір меблів є гарантією її справності протягом наступного періоду експлуатації.
  Послуги логистики
  Здійснюємо розвезення будь-яких товарів за узгодженими маршрутними листами (роздрібні та оптові точки) з супроводом експедитора. Можливість укладення договору на постійній основі.
  Дачні переїзди
  Замовити дачний переїзд недорого - це реально, потрібно тільки звернутися до нашої компанії! Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи пакування речей та розстановку меблів, а також надаємо машини з власного автопарку. Це означає, що вам потрібно лише оформити замовлення, а всім іншим займемося ми. Роботу будуть виконувати кваліфіковані, досвідчені, пунктуальні і до того ж коректні в спілкуванні фахівці. Ви можете сміливо довірити їм своє майно - гарантуємо, жодна річ при навантаженні і перевезенні не буде пошкоджена. Чекаємо ваших замовлень!
  Як ми працюємо?
  Як ми працюємо?
  01
  Подзвони у відділ продажу

  0 800 330 802
  + 38 (095) 175 60 50
  +38 (068) 917 70 50
  або залиште заявку на сайті

  02
  Прорахунок вартості та домовленність

  Узгодити з менеджером час і дату, а також визначитись з вибором машини і кількістю вантажників. Уточнити про необхідність пакувального матеріалу.

  03
  Виконання зобов'язань

  Водій приїжджає в зазначений термін на місце завантаження. Здійснює послугу за попередньою домовленістю. По закінченню замовлення обидві сторони підписують документ про виконання послуг.

  04
  Акції та спец пропозиції

  При підписанні договору про надання послуг з комерційними структурами на постійній основі діють спеціальні пропозиції.

  Що кажуть про нас клієнти
  Що кажуть про нас клієнти
  Олена Белова
  02/12/2020
  Замовили в компанії офісний переїзд. Компанія сподобалася, перш за все, відповідальним підходом до справи. Машина прибула вчасно. Вантажники привезли пакувальні матеріали. Все упакували і завантажили на подив швидко. Співробітникам залишалося тільки впоратися зі збором особистих речей. Загалом, те, що уявлялося справжнім кошмаром, виявилося не таким вже й трудомісткою справою. Меблі, оргтехніка, навіть вазони з рослинами і акваріум - все в цілості й схоронності.
  Іван Куліков
  20/12/2020
  Ця компанія - справжні професіонали. Потрібно було перевезти старий холодильник і мікрохвильову піч на дачу. Хлопці ретельно спакували речі в бульбашкову плівку. Ціна цілком прийнятна, назвати цей захід занадто витратним ніяк не можу.
  Олег Винакур
  05/01/2021
  Два нових офіси відкривали, обидва рази користувалися послугою перевезення офісу. Знижку зробили на автомобіль. Все сподобалося, молодці хлопці! За півдня - і все готово.
  Ольга Кравченко
  09/01/2021
  Приїхали ввічливі, позитивні хлопці. Оперативно, акуратно, без зайвих питань спустили і повантажили в газель мій диван, поки ми з подружкою стояли і розмовляли. Доїхали до пункту призначення теж швидко і без пригод. Ну взагалі ніяких претензій, відмінні вантажники! Дякую за роботу! Рекомендую цих хлопців і сама буду звертатися до Олексія ще, коли будуть потрібні вантажоперевезення.
  Олена Лупач
  16/01/2021
  Самі найкращі враження від виконання замовлення! Я дуже нервувала щодо паркування, влізе-не влізе, чи не порвуться чи коробки, які я сама пакувала (30шт !!! книги і посуд!), Як поміститься все туди куди везла. Все пройшло відмінно, чітко за графіком. Павло з напарником все дуже акуратно і швидко повантажили, під час вивантаження дуже грамотно розсортували коробки по крихкості, ступенем важливості і вазі, щоб зручно було потім розпаковуватися (сама я про це навіть і не подумала) За ціною все чітко - як домовся, ніяких доплат, як це часто буває в вантажоперевезеннях. Величезне спасибі! І сама буду в подібних випадках звертатися саме до Павлу і всім рекомендую.
  Евген Скороход
  26/01/2021
  Швидко, чітко і по справі. Вантажоперевезення, за фактом, вийшла така, яка вона і повинна бути в розумінні нормальної людини. І найголовніше, що немає ніякого розлучення, ніж, на жаль, дуже часто грішать деякі вантажоперевізники. Було поставлено конкретне завдання, була оголошена конкретна ціна, приїхали нормальні хлопці які все чітко, швидко, оперативно, і головне акуратно все зробили. Як підсумок - при наступних перевезеннях / переїздах будемо в першу чергу звертатися до Олександра.
  Петр Ігнатенко
  01/02/2021
  П'ять з плюсом! Спасибі Євгену за чіткість і пунктуальність в роботі, ввічливість і доброзичливість. Якщо нам ще потрібні послуги з вантажоперевезення - ми вже знаємо до кого звернемося!
  Маргарита Лобанова
  05/02/2021
  Дякую хлопцям за відмінно виконану роботу. Меблі завантажили і доставили з розвантаженням швидко, акуратно. Якщо хто в пошуку вантажоперевезення, то раджу саме їх!
  Станислан Горелов
  08/02/2021
  Звернувся за перевезенням раритетного мотоцикла, були поставлені умови чистої перевезення, впоралися на відмінно. Зараз мотоцикл коштує в моєму магазині, це найкраще рішення для декорації.
  Екатерина Пилах
  10/02/2021
  Добрий день. Я вже двічі користувалася вашими послугами в плані переїзду квартирного і на дачу. Перевозили меблі зібрану і розібрану, побутову техніку великогабаритну і важкенну, величезна кількість сумок з речами, посудом і склом. Машина була 5-метрова Газель, водій і по-сумісництву вантажник Тимур, імен інших хлопців-вантажників, вибачте, не пам'ятаю. Величезне спасибі всім вам за відмінну роботу, професіоналізм, за вашу увагу і спокій.
  Наш транспорт
  Наш транспорт
  Співробітництво
  Співробітництво

  Готові до співпраці з комерційними організаціями, працюємо за договором

  Наші вакансії
  Наші вакансії

  Запрошуємо до співпраці водіїв, вантажників, а також водіїв з власним авто.

  Для більш детальної інформації телефонуйте за телефонами:
  0 800 330 802
  0 95 172 60 50
  0 68 917 70 50

  Контакти
  Контакти
  м Київ, пр-т Відрадний, 103, оф. 601
  Замовити дзвінок